Menu
1500 (بدون نیاز به پیش شماره)

کارتن اسباب کشی

کارتن های ویژه بسته بندی و اسباب کشی ظریف بار

امروز می خواهیم خدمتی دیگر از شرکت ظریف بار را به شما عزیزان معرفی کنیم. کارتن های مخصوص اسباب کشی و بسته بندی، خدمتی دیگر از این اتوبار می باشد که با طراحی دقیق و مطابق با استانداردهای روز دنیا، با کیفیتی که شایسته هر ایرانی است، به شما عزیزان ارائه می شود. کارتن مخصوص اسباب کشی ظریف بار


چرا باید از کارتن های مخصوص باربری استفاده کرد؟

استفاده از کارتن های مناسب برای نقل مکان، در کاهش آشفتگی هایتان هنگام باز کردن و چیدمان وسایل بعد از هر اسباب کشی، به شما کمک می کند. از طرفی اگر تجربه اثاث کشی داشته باشید حتما می دانید که بسته بندی نادرست و کارتن های غیر استاندارد چه آسیب های جدی ای می تواند به اثاثیه وارد کند؛ که گاهی این آسیب ها جبران ناپذیر بوده و خسارت های زیادی را به بار می آورند.

بنابراین اگر در هر اثاث کشی، پیش از مرحله باربری، بتوانیم با استفاده از کارتن های استاندارد، بسته بندی را به شکل درست انجام دهیم، دیگر جای نگرانی نیست. به این ترتیب، احتمال وارد شدن خسارت به لوازم، به حداقل رسیده و تمامی آن ها صحیح و سالم به مقصد می رسند.

 

چه ویژگی هایی کارتن های مخصوص ما را از دیگر کارتن ها متمایز می کند؟

نوع، جنس و مقاومت کارتن در اسباب کشی به عنوان یکی از ارکان مهم در بسته بندی و سلامت اجناس به شمار می رود. یکی از ارکان بی مخاطره بودن هر اسباب کشی، بسته بندی محکم و امن هر وسیله است.

 

با کارتن های ویژه حمل بار ظریف بار، دیگر جای نگرانی نیست!

ظریف بار با طراحی هوشمندانه کارتن های مخصوص بسته بندی، جهت راحتی شما مشتران عزیز هنگام نقل مکان و جا به جایی لوازم تان، خدمتی دیگر را خالصانه به شما ارائه می کند:

  • کارتن 5 لایه حمل بار

دارای مقاومت بالا و با اندازه ای 2 برابر کارتن موز برای اجناس سنگین و حساس مثل چینی و ظروف کریستالی.

  • کارتن بسته بندی لباس - کارتن رگال دار

مشابه یک کمد کوچک که 12 دست لباس مجلسی و کت و شلوار در آن به راحتی جای می گیرد.

 

کارتن مخصوص اسباب کشی ظریف بار

 

جهت بهره مندی از مشاوره  رایگان اتوبار ظریف بار تماس بگیرید. 1500