Menu
1500 (بدون نیاز به پیش شماره)

توصیه های عمومی اتوبار ظریف بار جهت اسباب کشی


نگاه مناسب و مدون به پروژه ی اسباب کشی از این پروسه خاطره ای خوش به جای میگذارد. ازین رو ظریف بار با اندیشیدن به مقوله ی پر استرس جابجایی و ارائه ی برنامه ای زمانبندی شده ، شما را در رسیدن به وضعیتی پایدار و آرام یاری میسازد.

ظریف بار

نگهداری از کالاهای تجاری در انبار موقت
پنجشنبه, 19 بهمن,1396 / دسته ها: خدمات انبارداری

نگهداری از کالاهای تجاری در انبار موقت

صاحبان کالاهای تجاری از زمان ورود این کالاها به کشور تا عرضه به بازار ، به مکانی به عنوان انبار موقت برای نگهداری از این کالاها احتیاج دارند و در این شرایط کانتینرهای ارائه شده از سوی شرکت های معتبر می تواند بهترین انتخاب باشد.

باربری و اتوبار ظریف بار با در اختیار قرار دادن انبارهای موقت به شما عزیزان، مکانی ایمن برای شما فراهم می کند تا با دسترسی راحت و آسان در هر منطقه از شهر تهران که مد نظر شما باشد، آسودگی خاطرتان فراهم شود.

بهتر است بدانید علاوه بر محیط امنی که ظریف بار برای شما در نظر می گیرد، کلیدهای کانتینرهای مخصوص انبار موقت نیز تنها در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید نسبت به ایمنی و حفظ کالاهای تجاری خود اطمینان داشته باشید.

از طرفی مشاوره رایگان با کارشناسان ظریف بار این امکان را برای شما ایجاد می کند تا با بررسی شرایط موجود بتوانید انتخابی صحیح برای نگهداری از کالاهای تجاری خود داشته باشید.

شماره تلفن 1500 پل ارتباطی میان ظریف بار و شما مشتریان گرامی است که بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه آماده پاسخگویی شبانه روزی است. به ظریف بار اعتماد کنید.
چاپ
رتبه بندی این مطلب:
3.0
1497

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید