Menu
1500 (بدون نیاز به پیش شماره)

توصیه های عمومی اتوبار ظریف بار جهت اسباب کشی


نگاه مناسب و مدون به پروژه ی اسباب کشی از این پروسه خاطره ای خوش به جای میگذارد. ازین رو ظریف بار با اندیشیدن به مقوله ی پر استرس جابجایی و ارائه ی برنامه ای زمانبندی شده ، شما را در رسیدن به وضعیتی پایدار و آرام یاری میسازد.

ظریف بار

دوشنبه, 23 بهمن,1396 / دسته ها: توصیه های عمومی

رعایت حال همسایه ها در هنگام اسباب کشی

یکی از مواردی که در هنگام اسباب کشی باید حتما مورد توجه قرار بگیرد ، رعایت حال همسایه ها و ایجاد سر و صدای کمتر و همچنین اشغال نکردن فضاهای عمومی ساختمان به خصوص با وسایل سنگین و حجیم است.

باربری و اتوبار ظریف بار ، پس از انجام بسته بندی استاندارد وسایل منزل یا محل کار شما ، آنها را به شکلی سریع و ایمن به مکان جدید انتقال می دهد و از ایجاد مزاحمت برای اهالی ساختمان تا حد امکان جلوگیری خواهد کرد.

کارکنان با تجربه ظریف بار ، ضمن گذراندن دوره های مورد نیاز و با بهره گیری از وسایل و تجهیزات روز ، در اسرع وقت اسباب کشی شما را انجام خواهند داد تا بتوانید با آرامش کامل از خدمات ما بهره مند شوید.

باربری و اتوبار ظریف بار با در نظر گرفتن تمامی نیازهای مشتریان خود ، رضایت خاطرتان را فراهم خواهد کرد. با ما از طریق شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد با تلفن ثابت و تلفن همراه در تماس باشید.

چاپ
رتبه بندی این مطلب:
1.0
2619

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید