Menu
1500 (بدون نیاز به پیش شماره)

توصیه های عمومی اتوبار ظریف بار جهت اسباب کشی


نگاه مناسب و مدون به پروژه ی اسباب کشی از این پروسه خاطره ای خوش به جای میگذارد. ازین رو ظریف بار با اندیشیدن به مقوله ی پر استرس جابجایی و ارائه ی برنامه ای زمانبندی شده ، شما را در رسیدن به وضعیتی پایدار و آرام یاری میسازد.

ظریف بار

دوشنبه, 23 بهمن,1396 / دسته ها: توصیه های عمومی

رزرو اینترنتی و ثبت آنلاین سفارش

یکی از نکات مهمی که در هنگام اسباب کشی و حمل و نقل وسایل به ویژه در روزهای پایانی هفته و ایام تعطیل باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب شرکت باربری مطمئن و رزرو روز مورد نظرتان است تا بتوانید در زمان دلخواهتان اسباب کشی مطلوبی داشته باشید.

باربری و اتوبار ظریف بار برای شما همشهریان گرامی این امکان را فراهم کرده است تا از 45 روز قبل از اسباب کشی بتوانید روز دلخواهتان را به صورت آنلاین رزرو کرده و سفارش خود را ثبت کنید تا با خاطری آسوده اسباب کشی کم دردسری داشته باشید.

شما شهروندان محترم کافی است با مراجعه به سایت ظریف بار ، فرم مورد نظر را تکمیل کنید و با ثبت درخواست خود ، از خدمات مناسب ما بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران شبانه روزی ظریف بار در تماس باشید. شماره تلفن ویژه 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه ، آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما شهروندان عزیز است. باربری و اتوبار ظریف بار ، نامی آشنا در عرصه حمل و نقل درون شهری و برون شهری ، متعلق به شما همشهریان گرامی است. ظریف بار را به خاطر بسپارید.

چاپ
رتبه بندی این مطلب:
5.0
2739

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید