Menu
1500 (بدون نیاز به پیش شماره)

توصیه های عمومی اتوبار ظریف بار جهت اسباب کشی


نگاه مناسب و مدون به پروژه ی اسباب کشی از این پروسه خاطره ای خوش به جای میگذارد. ازین رو ظریف بار با اندیشیدن به مقوله ی پر استرس جابجایی و ارائه ی برنامه ای زمانبندی شده ، شما را در رسیدن به وضعیتی پایدار و آرام یاری میسازد.

ظریف بار

دوشنبه, 23 بهمن,1396 / دسته ها: توصیه های عمومی

رزرو اینترنتی و ثبت آنلاین سفارش

یکی از نکات مهمی که در هنگام اسباب کشی و حمل و نقل وسایل به ویژه در روزهای پایانی هفته و ایام تعطیل باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب شرکت باربری مطمئن و رزرو روز مورد نظرتان است تا بتوانید در زمان دلخواهتان اسباب کشی مطلوبی داشته باشید.

باربری و اتوبار ظریف بار برای شما همشهریان گرامی این امکان را فراهم کرده است تا از 45 روز قبل از اسباب کشی بتوانید روز دلخواهتان را به صورت آنلاین رزرو کرده و سفارش خود را ثبت کنید تا با خاطری آسوده اسباب کشی کم دردسری داشته باشید.

شما شهروندان محترم کافی است با مراجعه به سایت ظریف بار ، فرم مورد نظر را تکمیل کنید و با ثبت درخواست خود ، از خدمات مناسب ما بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران روزی ظریف بار در تماس باشید. شماره تلفن ویژه 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه ، آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما شهروندان عزیز است. باربری و اتوبار ظریف بار ، نامی آشنا در عرصه حمل و نقل درون شهری و برون شهری ، متعلق به شما همشهریان گرامی است. ظریف بار را به خاطر بسپارید.

چاپ
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
890

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید