Menu
1500 (بدون نیاز به پیش شماره)

توصیه های عمومی اتوبار ظریف بار جهت اسباب کشی


نگاه مناسب و مدون به پروژه ی اسباب کشی از این پروسه خاطره ای خوش به جای میگذارد. ازین رو ظریف بار با اندیشیدن به مقوله ی پر استرس جابجایی و ارائه ی برنامه ای زمانبندی شده ، شما را در رسیدن به وضعیتی پایدار و آرام یاری میسازد.

ظریف بار

دوشنبه, 23 بهمن,1396 / دسته ها: توصیه های عمومی

جابجایی یخچال در اسباب کشی

جابجایی یخچال در پروسه ی اسباب کشی کاری بسیار حساس  ، سخت و طاقت فرساست . از یک طرف مواد غذایی داخل یخچال ، از طرفی ابعاد یخچال که معمولا با حساب و کتاب چرخشی ما جور در نمی  آید از طرف دیگرنگرانی از آسیب دیدن دیوار خانه ی قدیمی و دیوار خانه جدید بهمراه تنه ی یخچال و تنظیمات مایع فریون همه و همه جز مواردی است که باعث میشود در یک اثاث کشی دقت فراوانی روی این وسیله بصورت مجزا گردد.

ظریف بار تجربیات خود را در جابجایی یخچال در اسباب کشی به شما منتقل میکند .

در باب مواد غذایی ،

معمولا چیزی که همیشه فراموش میشود مواد غذایی درون یخچال است . خانم های خانه هر چیزی را که نزدیک دستشان باشد به سرعت بسته بندی میکنند ولی از آنجا که مواد غذایی داخل یخچال ازین ماجرا دور مانده اند معمولا از نگاه ها دور میمانند از طرفی نیاز به خوراک و مواد غذایی مورد نیاز کودکان و دیگر اعضای خانواده باعث جلوگیری از خرید نکردن خوراکی ها میشود . کارشناسان ظریف بار به شما پیشنهاد می کنند که به شیوه ی زیر عمل کنید . این کار شاید برای مدت کوتاهی از شما وقت بگیرید ولی برنامه ریزی بلند مدت و دقیقی است که از دغدغه های شما میکاهد .

1-      زمان اسباب کشی را بصورت دقیق از یکماه قبل با ظریف بار فیکس کنید.

2-      برنامه ی غذایی و نیازهای غذایی خود را بنویسید

3-      تمام خوراکی های داخل یخچال را از بسته های نامشخص درون فریزر تا بطری های درب یخچال را چک کنید و آنها لیستی تهیه کنید.

4-      برای پخت و پز خود برنامه ریزی کنید . در نظر داشته باشید که هفته ی آخر و دوسه روز بعد از اسباب کشی زمانیست که شما وقتی برای غذا پزی ندارید . باید جوری برنامه ریزی کنید که از این تاریخ خرید هرگونه مواد غذایی ممنوع میباشد و در یخچال شما باید غذاهای آماده از جمله کتلت ، کوکو ، و ... موجود باشد.

5-      جوری روی غذاهای داخل یخچال مانور بدهید که تا قبل از اسباب کشی تمام شوند . از خرید میوه تا حد امکان بپرهیزید یا اینکه به تعداد مصرف خریداری کنید.

6-      در نهایت اگر مانده ی گوشت و مرغ در هفته ی آخر به تمامی نگرائیده بود نگران نباشید ظریف بار کارتن های حمل مواد غذایی حتی برای مواد غذایی داخل فریزر را در اختیار مشتریان عزیز میگذارد.

در باب جابجایی یخچال

گروه اجرایی فعال در باربری ظریف بار با استفاده از پکیج های ویژه ی بسته بندی به بسته بندی تخصصی یخچال با استفاده از بابل رپ و چسب پهن مخصوص میپردازند  استفاده از پکیج وکیوم های ظریف بار باعث میشود شما نسبت به آسیب دیدن دیوارها و ضرب دیدن یخچال نگرانی نداشته باشید و این باعث میشود که احساس امنیت در این مرحله ی سخت ، توام با خیالی راحت گردد. توام با پکیج اختصاصی وکیوم کارگران ظریف بار در طول سالها تجربه ی کار تخصصی باربری در اتوبار ظریف بار با نهایت دقت به حمل و نقل اثاثیه شما میپردازند .

دلسوزی کارگران ظریف بار باعث میشود که ما با دقت بالایی انتظارات شما را جامه ی عمل میپوشانند.

جهت کسب اطلاعات و استفاده از مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید . 1500 یک تلفن معمولی نیست.

چاپ
رتبه بندی این مطلب:
1.3
3130

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید