Menu
1500 (بدون نیاز به پیش شماره)

توصیه های عمومی اتوبار ظریف بار جهت اسباب کشی


نگاه مناسب و مدون به پروژه ی اسباب کشی از این پروسه خاطره ای خوش به جای میگذارد. ازین رو ظریف بار با اندیشیدن به مقوله ی پر استرس جابجایی و ارائه ی برنامه ای زمانبندی شده ، شما را در رسیدن به وضعیتی پایدار و آرام یاری میسازد.

ظریف بار

انبار موقت برای وسایل نمایشگاه
پنجشنبه, 19 بهمن,1396 / دسته ها: خدمات انبارداری

انبار موقت برای وسایل نمایشگاه


اجناس و کالاهای ارائه شده در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی ، معمولا فضای زیادی را اشغال می کنند و شما عزیزان از زمان تهیه و تولید تا ارائه در نمایشگاه ، نیازمند مکانی برای نگهداری از آنها هستید که علاوه بر تامین مکان مورد نظر شما از ایمنی و امنیت کافی نیز برخوردار باشد.


باربری و اتوبار ظریف بار با ایجاد فضایی برای انبار موقت به یاری شما خواهد آمد و کانتینرهای استاندارد را در اختیار شما قرار خواهد داد تا اجناس و کالاهای مورد نیاز برای نمایشگاه های خود را در آنجا نگهداری کنید.

از طرفی دسترسی آسان و راحت به انبارهای موقت ظریف بار در نقاط مختلف شهر تهران با توجه به محل مد نظر شما، امتیاز دیگری است که ظریف بار برای رفاه حال بیشتر شما در نظر گرفته تا رضایت خاطرتان را فراهم کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انبارهای موقت ویژه کالاها و اجناس نمایشگاهی ، با کارشناسان مجرب ظریف بار تماس بگیرید. شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه برای شما عزیزان در نظر گرفته شده تا بتوانید به صورت شبانه روزی از خدمات مشاوره رایگان ظریف بار بهره مند شوید. با ما در ارتباط باشید.


چاپ
رتبه بندی این مطلب:
5.0
1508

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید