باربری و اتوبار ظریف بار | 1500 | تجهیزات بسته بندی اثاثیه باربری ظریف بار مجری در امر باربری، اسباب کشی، بسته بندی وسایل و خدمات باربری شبانه روزی در تهران و شهرستانها با ارزان ترین تعرفه خدمات می دهد.تماس با شماره 1500
Menu
1500 (بدون نیاز به پیش شماره)

بسته بندی اثاثیه منزل

کارتن بسته بندی و حمل بار

کارتن 5 لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای 2 برابر کارتن موز برای بسته بندی لوازمی که از ارزش کالایی بالایی برخوردارند. با استفاده از این کارتن ها به راحتی در کنار مدیریت راحت جا به جایی از سلامت وسایل خود اطمینان حاصل فرمایید .

 طول ۵۹ سانتیمتر

 عرض ۳۸ سانتیمتر

 ارتفاع ۴۰ سانتیمتر

کارتن حمل مواد یخ زده و مواد غذایی

حمل و نقل مواد غذایی به ویژه آن دسته از موادی که فاسد شدنی هستند ، از حساسیت زیادی برخوردار است و کوچکترین بی دقتی در این زمینه می تواند سلامت افراد را با تهدید جدی مواجه سازد. باربری و اتوبار ظریف بار با استفاده از کارتن های استریل مخصوص حمل مواد یخ زده ، حفظ کیفیت مواد غذایی و جلوگیری از فاسد شدن و از بین رفتن بافت مطلوب این مواد، حمل و نقلی ایمن و سالم را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 طول ۵۹ سانتیمتر 

 عرض ۳۸ سانتیمتر 

 ارتفاع ۴۰ سانتیمتر

کارتن بسته بندی لباس - رگال دار

کارتن بسته بندی لباس - کارتن رگال دار کارتنی رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که 12 دست لباس مجلسی و کت و شلوار کارتن حمل لباس یا کارتن رگال دار که مخصوص حمل لباسهای مهمانی و مجلسی میباشد ک در حین جابجایی از به هم فشردگی و کثیفی و چروک شدن آنها جلوگیری به عمل می آورد و شما رو از هزینه خشکشویی معاف می کند. 

عرض ۵۲ سانتیمتر

 طول ۵۹ سانتیمتر

 ارتفاع ۱۰۶ سانتیمتر

ساک حمل رختخواب

 یکی از ملزومات حین جابجایی منزل که گنجایش دودست لحاف و تشک و متکا را دارد و از کثیف و پاره شدن لوازم خواب شما جلوگیری میکند. 

 عرض ۵۵ سانتیمتر 

 طول ۱۲۰ سانتیمتر

 ارتفاع ۴۴ سانتیمتر

کیف جا کفشی


کیف جا کفشی که گنجایش حمل تا ۶ جفت کفش رو داره از فشردگی و خراب و کثیف شدن کفش در حین جابجایی جلوگیری میکند.

 عرض ۱۹ سانتیمتر

 ارتفاع ۳۵ سانتیمتر 

 طول ۳۲ سانتیمتر

چسب بسته بندی


چسب ۵ سانتیمتری 

 وسیله ای کار آمد در تمام جابجایی ها که به نوعی جزو ملزومات اولیه هر نقل و انتقالی می باشد. در تمام مراحل بسته بندی از بسته بندی تک به تک شکستنی ها تا سایل بزرگ مثل یخچال و ماشین لباس شویی بسیار پر کاربرد می بتشد و صرف نظر از آن امکان پذیر نیست.

استرج


استرج برای پوشاندن لوازم منزل و جلوگیری از خراشیدگی های سطحی و گردو غبار 

 عرض ۳۵ سانتیمتر 

 طول ۵۰۰ متر

بابل نخودی کوچک یا ۲۰ متری


بابل نخودی کوچک یا ۲۰ متری که دارای حبابهایی به اندازه نخود میباشد و از آسیب دیدگی حین جابجایی جلوگیری میکند. 

 ارتفاع ۷۵ سانتیمتر 

 طول ۲۰ متر 

 ارتفاع نوار ۲۰ سانتیمتر

وکیوم نخودی کوچک یا ۲۰ متری


وکیوم نخودی کوچک یا ۲۰ متری که شامل یک عدد بابل ۲۰متری و یک عدد استرج و یک عدد چسب میباشد و بسته بندی شمارو محکم، و از باز شدن آن جلوگیری میکند.

بابل نخودی یا 90 متری


بابل نخودی یا ۹۰ متری ک دارای حبابهایی ب اندازه نخود میباشد و از آسیب دیدگی حین جابجایی جلوگیری میکند.
ارتفاع ۸۰ سانتیمتر 
طول ۹۰ متر 
عرض نوار ضرب گیر ۱۵ سانتیمتر

وکیوم نخودی یا 90 متری


وکیوم نخودی یا ۹۰ متری که شامل یک عدد بابل ۹۰ متری و یک عدد استرج و دو عدد چسب میباشد و بسته بندی شمارو محکم ، و از باز شدن آن جلوگیری میکند.

بابل گردویی یا ۳۷ متری


بابل گردویی یا ۳۷ متری که دارای حبابهایی به اندازه گردو میباشد و از آسیب دیدگی لوازم حساس شما حین جابجایی جلوگیری میکند.
ارتفاع ۱۳۰ سانتیمتر 
طول ۳۷ متر 
عرض نوار ۲۰ سانتیمتر طول نوار ۳۷ متر

وکیوم گردویی یا ۳۷ متری


وکیوم گردویی یا ۳۷ متری که شامل یک عدد بابل ۳۷ متری و یک عدد استرج و دو عدد چسب میباشد و بیته بندی شما را محکم، و از باز شدن آن جلوگیری میکند.

توصیه های اتوبار ظریف بار جهت بسته بندی وسایل

کارتن رگال دار حمل لباس

کارتن حمل لباس بسته بندی کردن لباسها در هر اسباب کشی یک ضرورت است. دیر یا زود شما به این مرحله خواهید رسید یا اینکه از افراد حرفه ای بخواهید تا...
ادامه مطلب

انتخاب باربری مناسب

استفاده از خدمات باربری و اسباب کشی شرکت اتوبار و باربری برای اولین بار کمی استرس زا و مهیج است، به دو دلیل: اول اینکه شما نمی دانید چگونه بهترین...
ادامه مطلب

نحوه کار باربری و اتوبار

پروسه اسباب کشی از یک خانه به خانه دیگر شامل پرسنل باربری قوی برای حمل اسباب , یک کامیون که بیرون از خانه شما پارک شده و رمپ آن روی زمین است و...
ادامه مطلب

باورهای اشتباه در اسباب کشی

امروزه مقوله اسباب کشی به بحث داغ جامعه تبدیل شده است.هر کس از تجربیاتش در اسباب کشی ها می گوید.هرکس چند داستان ترسناک و جالب از پروسه اسباب کشی...
ادامه مطلب
RSS