حمل و نقل تخصصی مواد غذایی

کارتن حمل مواد یخ زده 

حمل و نقل مواد غذایی به ویژه آن دسته از موادی که فاسد شدنی هستند ، از حساسیت زیادی برخوردار است و کوچکترین بی دقتی در این زمینه می تواند سلامت افراد را با تهدید جدی مواجه سازد.

باربری و اتوبار ظریف بار با استفاده از کارتن های استریل مخصوص حمل مواد یخ زده ، حمل و نقلی ایمن و سالم را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

حفظ کیفیت مواد غذایی و جلوگیری از فاسد شدن و از بین رفتن بافت مطلوب این مواد ، کاری تخصصی است که کارکنان ظریف بار کاملا به آن مسلط هستند و تجربیات خوبی در این زمینه به دست آورده اند.

برای کسب اطمینان بیشتر نسبت به حمل و نقل استاندارد و ایمن مواد غذایی مورد نظرتان ، با مشاوران 24 ساعته ظریف بار تماس بگیرید و سوالات خود را با مشاوران ما در میان بگذارید. ظریف بار برای این منظور شماره تلفن ویژه 1500 را در اختیار شما شهروندان گرامی قرار داده است تا در هر ساعت از شبانه روز بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه بتوانید با ما در ارتباط باشید. فراموش نکنید که باربری و اتوبار ظریف بار متعلق به شما است.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)