حمل جهیزیه
28 فروردين 1393

حمل جهیزیه

از جمله جملاتی که در مواجه با یک ماشین عروس در دلمان با خود زمزمه میکنیم جمله " ایشالله خوشبخت بشن " است . ظریف بار نیز به شما تازه عروسان و تازه داماد های عزیز از صمیم قلب تبریک میگوید و خود را در این شادی سهیم میکند . حمل جهیزیه ی نوعروسان از جذابیت های چیدمانی متفاوتی برخوارداست . مثلا نو بودن کارتن ها ، بسته بندی منحصر بفرد برخی از وسایل که همراه با زیبایی هایی از جمله تور ، پاپیون و سایر موارد همراه است  از قسمت های هیجان انگیز این جابجایی است . شاید باید در این زمان بگوییم زنده باد این زندگی ! لحطاتی که بسرعت میگذرد و حتی خستگی ها و نگرانی هایش هم دیده نمیشود .

اتوبار ظریف بار در حمل و جابجایی جهیزیه ی شما در کمال وسواس همراهیتان میکند . حمل درست وسایل بدون آسیب دیدن جهیزیه از تخصص گروه اجرایی جابجایی وسایل عروس ظریف بار است . لطفا هیجان خود را کنترل کنید و با اتوبار ظریف بار تماس بگیرید تا درین شادی با شما همراه باشد . 1500 یک تلفن معمولی نیست .

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)