بسته بندی مبلمان
19 اسفند 1392

بسته بندی مبلمان

ظریف بار در بسته بندی مبلمان منزل شما پس از بسته بندی مبلمان و دیگر صنایع چوبی با نایلون حبابدار ضربه گیر و یا کارتن ،‌ از نوار چسب بسته بندی استفاده کرده و نهایت دقت را در بسته بندی بکار میگیرد.

اتوبار ظریف بار با بهره گیری از تجارب ارزنده ی خود در بسته بندی وسایل منزل و بصورت تخصصی در بسته بندی مبلمان ، میزنهارخوری ، صندلی های نهار خوری ، میز مطالعه و سایر لوازم چوبی در خدمت شماست . اهمیت بسته بندی لوازم منزل جدای از ارزش مادی آن وسایل بخاطر خستگی های فراوان پس از پروسه ی اسباب کشی نیز حائز اهمیت است ، اینکه وسیله ای در نهایت تلاش آسیب دیده به منزل جدید برسد ناراحتی و دلخوری فراوانی را بهمراه دارد . استفاده از فوم های ضربه گیر بابل رپ ، چسب های پهن و ... جزو مواردیست که ظریف بار در سرویس VIP  خود برای افزایش سطح اطمینان خاطر شما در بسته بندی ارائه میکند   .

ظریف بار برای شما این پیشنهاد را دارد که برای افزایش امنیت وسایل خود بسته بندی خودرا سَبک ظریف بار انجام دهید. کارگران متبحر ظریف بار با استفاده از فنون و تجربیات خود در بسته بندی مبلمان و وسایل چوبی منزل شما در نهایت دقت و تبحر پکیجی اطمینان خاطر را به شما هدیه میدهند چیزی که شاید در یک اسباب کشی و جابجایی از دیدگاه بیرونی تعریفی ندارد.

جهت بهره گیری از مشاوره رایگان با اتوبار ظریف بار تماس بگیرید. مشاوران زبده ی ظریف بار همواره برای ارائه ی خدمات مناسب و کامل در خدمت شما هستند.

1500 یک تلفن معمولی نیست.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)