بارکش
09 ارديبهشت 1393

بارکش شهری

ظریف بار با تاکید بر بارکشی درست و باربری اصولی و فنی به تعریف این واژه میپردازد.

این بار که در خیابان ها خاورهای اتوبار ظریف بار را که در حال جابجاکردن اثاث منازل شما هستند را دیدید با تامل بیشتری به پروسه اسباب کشی بیندیشید. نگاهی عمیق به این پروسه حجم بالایی از توانایی های شما را که تا کنون به چشمتان نمی آمده را شاید برای ذهنتان مشهود کند . بسته بندی جزء به جزء تمام خانه و محصولات درون خانه ، جابجایی وسایل و دغدغه ی بارکشی و باربری ، چیدمان وسایل در منزل جدید که به قطع سخت ترین قسمت کار را شامل میشود . بارکشی در معنای معمول فقط یادآور جابجایی وسایل منزل را شامل میشود ولی بارکشی شهری در معنای عموم همان عبارت اسباب کشی خودمان است . بارکشی شهری به جابجایی بار و حمل درست بار در سراسر تهران اطلاق میشود. بارکش به وسیله ی نقلیه ای که به امر باربری مشغول است گفته میشود و در ظریف بار امر بارکشی با استفاده از بارکش های ایمن ، رانندگان و کارگران مجرب انجام میشود.

برای بهره مندی از خدمات ظریف بار میتوانید بصورت 24 ساعته با کارشناسان ظریف بار تماس گرفته و از مشاوره رایگان آنها در راستای باربری درست استفاده کنید . 1500 تماس بگیرید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)