اسباب کشی
28 فروردين 1393

اسباب کشی

اسباب کشی در فرهنگ لغت ایرانی به معنای حمل و نقل اثاث منزل و اسباب و لوازم زندگی را از خانه ای بخانه ی دیگر بردن.جابه جا شدن و جابه جا کردن منزل از یک نقطه به مکان دیگر است. یعنی اگر بخواهیم به معنای نزدیکتر و بهتری بگوییم به انتقال کامل تمامی اسباب و اثاثیه ی منزل ، محل کار و ... گویند. اگر بخواهیم به شیوه ای روان تر و دوستانه تر به تعریف اسباب کشی بپردازیم به برنامه ریزی جهت بسته بندی لوازم ، خرید کارتن بسته بندی ، جمع آوری وسایل و بسته بندی آنها ، هماهنگی با اتوبار ( ظریف بار را پیشنهاد میکنیم . با 1500 تماس بگیرید! ) ، جابجایی وسایل و قرارگرفتن در منزل جدید اسباب کشی یا پروسه ی اسباب کشی میگویند.

اسباب کشی جزو مواردیست که در آن زمان از اهمیت خاصی برخوردار است . دقت و ظرافت بسته بندی نیز از دیگر مواردیست که باعث میشود این پروسه راحتتر انجام شود. البته نقش تجربه را در این راستا نباید نادیده گرفت . خادمین شما در ظریف بار با سالها تجربه آماده ی ارائه ی خدمت رسانی به شما هستند.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)