نگهداری از کالاهای تجاری در انبار موقت
27 ارديبهشت 1396

نگهداری از کالاهای تجاری در انبار موقت

صاحبان کالاهای تجاری از زمان ورود این کالاها به کشور تا عرضه به بازار ، به مکانی به عنوان انبار موقت برای نگهداری از این کالاها احتیاج دارند و در این شرایط کانتینرهای ارائه شده از سوی شرکت های معتبر می تواند بهترین انتخاب باشد.

باربری و اتوبار ظریف بار با در اختیار قرار دادن انبارهای موقت به شما عزیزان، مکانی ایمن برای شما فراهم می کند تا با دسترسی راحت و آسان در هر منطقه از شهر تهران که مد نظر شما باشد، آسودگی خاطرتان فراهم شود.

بهتر است بدانید علاوه بر محیط امنی که ظریف بار برای شما در نظر می گیرد، کلیدهای کانتینرهای مخصوص انبار موقت نیز تنها در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید نسبت به ایمنی و حفظ کالاهای تجاری خود اطمینان داشته باشید.

از طرفی مشاوره رایگان با کارشناسان ظریف بار این امکان را برای شما ایجاد می کند تا با بررسی شرایط موجود بتوانید انتخابی صحیح برای نگهداری از کالاهای تجاری خود داشته باشید.

شماره تلفن 1500 پل ارتباطی میان ظریف بار و شما مشتریان گرامی است که بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه آماده پاسخگویی شبانه روزی است. به ظریف بار اعتماد کنید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 27 ارديبهشت 1396 ساعت 16:39
برای ارسال نظر وارد سایت شوید