انبار موقت برای وسایل نمایشگاه
24 ارديبهشت 1396

انبار موقت برای وسایل نمایشگاه

اجناس و کالاهای ارائه شده در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی ، معمولا فضای زیادی را اشغال می کنند و شما عزیزان از زمان تهیه و تولید تا ارائه در نمایشگاه ، نیازمند مکانی برای نگهداری از آنها هستید که علاوه بر تامین مکان مورد نظر شما از ایمنی و امنیت کافی نیز برخوردار باشد.

باربری و اتوبار ظریف بار با ایجاد فضایی برای انبار موقت به یاری شما خواهد آمد و کانتینرهای استاندارد را در اختیار شما قرار خواهد داد تا اجناس و کالاهای مورد نیاز برای نمایشگاه های خود را در آنجا نگهداری کنید.

از طرفی دسترسی آسان و راحت به انبارهای موقت ظریف بار در نقاط مختلف شهر تهران با توجه به محل مد نظر شما، امتیاز دیگری است که ظریف بار برای رفاه حال بیشتر شما در نظر گرفته تا رضایت خاطرتان را فراهم کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انبارهای موقت ویژه کالاها و اجناس نمایشگاهی ، با کارشناسان مجرب ظریف بار تماس بگیرید. شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه برای شما عزیزان در نظر گرفته شده تا بتوانید به صورت شبانه روزی از خدمات مشاوره رایگان ظریف بار بهره مند شوید. با ما در ارتباط باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
آخرین ویرایش در یکشنبه, 24 ارديبهشت 1396 ساعت 14:43
برای ارسال نظر وارد سایت شوید