انبار موقت برای لوازم التحریر
10 خرداد 1396

انبار موقت برای لوازم التحریر

فروشگاه های لوازم التحریر به ویژه در هنگام بازگشایی مدارس و فرا رسیدن سال تحصیلی جدید با حجم زیادی از انواع لوازم التحریر رو به رو می شوند که گاه نگهداری از همه آنها در مغازه امکان پذیر نیست و نیاز به مکانی موقت برای انبار کردن این لوازم می تواند دغدغه های ذهنی شما را کاهش داده و تا زمان عرضه آنها به مشتری با خاطری آسوده از آنها نگهداری کنید.

 باربری و اتوبار ظریف بار این مشکل را برای شما عزیزان برطرف کرده و با در اختیار قرار دادن کانتینرهای مخصوص انبار موقت در نقاط مختلف شهر تهران به شما عزیزان کمک خواهد کرد تا مکانی امن و آرام برای انبار کردن انواع لوازم التحریر داشته باشید.

از طرفی باربری و اتوبار ظریف بار می تواند برای حمل و نقل و جابجایی انواع لوازم التحریر با در اختیار قرار دادن خودروهای مخصوص حمل بار و کارکنان مجرب در صورت تمایل شما ، به حمل و نقلی ایمن و راحت کمک کرده و آسایش و آرامش را برای شما به ارمغان آورد.

شمار ه تلفن 1500 به صورت شبانه روزی در اختیار شما قرار گرفته تا بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه از خدمات مشاوره رایگان ظریف بار بهره مند شوید و سوالات خود را با کارشناسان مجرب ما در میان بگذارید. با ما در ارتباط باشید.

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 10 خرداد 1396 ساعت 16:26
برای ارسال نظر وارد سایت شوید