انبار موقت برای جهیزیه
21 خرداد 1396

انبار موقت برای جهیزیه

یکی از نگرانی های خانواده ها به خصوص دختر خانم ها در هنگام دوران نامزدی تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ، تکمیل جهیزیه و قرار دادن آنها در مکانی ایمن و مرتب است که این روزها با توجه به زندگی آپارتمان نشینی و کمبود فضا ، تا حد زیادی دغدغه ساز شده است.

باربری و اتوبار ظریف بار این دغدغه را برای شما از بین برده و با اجاره دادن انبارهای موقت به شما عزیزان، به یاریتان خواهد آمد.

نگهداری از جهیزیه در محیطی ایمن و نزدیک به محل زندگی شما در هر نقطه از شهر تهران و در اختیار قرار دادن کلید انبار موقت به شخص شما باعث می شود با خاطری آسوده و در فرصت مناسب جهیزیه خود را تکمیل کنید.

همچنین باربری و اتوبار ظریف بار در صورت تمایل شما می تواند فرصت حضور کارکنان و خودروهای مخصوص حمل بار را نیز برای شما فراهم کند تا با آسودگی خاطر بتوانید حمل و نقل جهیزیه خود را انجام دهید.

انجام مشاوره رایگان با باربری و اتوبار ظریف بار از طریق شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد با تلفن همراه و تلفن ثابت ، فرصت مناسبی است تا بتوانید بهترین انتخاب جهت اجاره انبار موقت برای جهیزیه خود را داشته باشید. با ظریف بار تماس بگیرید.

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
آخرین ویرایش در یکشنبه, 21 خرداد 1396 ساعت 15:17
برای ارسال نظر وارد سایت شوید