اجاره انبار موقت هنگام تعمیرات منزل یا محل کار
31 ارديبهشت 1396

اجاره انبار موقت هنگام تعمیرات منزل یا محل کار

تعمیرات جزئی و کلی در ساختمان منزل یا محل کار شما ممکن است زمان بر باشد و نیاز به تخلیه کامل ساختمان داشته باشید تا هم کارگران کار خود را بهتر انجام دهند و هم آسیبی به وسایل شما وارد نشود. در این شرایط، در نظر گرفتن مکانی مناسب برای انبار کردن وسایل به طور موقت می تواند خیال شما را از بابت سالم ماندن آنها راحت کند.

باربری و اتوبار ظریف بار با در نظر گرفتن مکان های امن در نقاط مختلف شهر تهران و قرار دادن کانتینرهای مخصوص انبار موقت به شما عزیزان، در هنگام انجام تعمیرات منزل یا محل کار به یاریتان خواهد آمد.

انبارهای موقت ظریف بار به شما این امکان را می دهند که وسایل خود را در آنها بچینید و با در اختیار داشتن کلید این انبارها که تنها مختص به شما است، از ایمنی و امنیت قابل قبولی برخوردار شوید.

 

 

 

از طرفی باربری و اتوبار ظریف بار آمادگی دارد تا در صورت نیاز شما عزیزان، حمل و نقل و جابجایی وسایل شما را نیز بر عهده بگیرد و با به کارگیری کارکنان مجرب و آموزش دیده و خودروها و تجهیزات پیشرفته در کنار شما باشد.

کافی است با شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان باربری و اتوبار ظریف بار بهره مند شوید. ظریف بار متعلق به شما است.

 

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
آخرین ویرایش در دوشنبه, 19 تیر 1396 ساعت 10:04
برای ارسال نظر وارد سایت شوید