کمک به زلزله زدگان کرمانشاه

کمک به زلزله زدگان کرمانشاه از ساعاتی پس از وقوع زلزله در کرمانشاه، باربری ظریف بار سریعا تصمیم گیری در باره کمک به زلزله زدگان را در دستور کار قرار داد. و تصمیم بر این شد که تمامی کمک های مردمی را به صورت رایگان به محل حادثه حمل کنند و به دست نیازمندان برساند. و خوشبختانه تا به امروز با موفقیت بیش از 60 خاور به منطقه اعزام کرده و تمامی اقلام را به دست زلزله زدگان کرمانشاه رسانده است.

زلزله-کرمانشاه 

بسیاری از هموطنان نگران رسیدن کالا های کمکی خود به دست زلزله زدگان بودند و باربری ظریف بار با انتشار عکس از مراحل ارسال توانست اطمینان و رضایت هموطنان از نحوه توزیع مرسولات، بدست آورد.

زلزله-کرمانشاهزلزله-کرمانشاه

هواي كرمانشاه سرد است. هنوز البته بارندگي‌ها شروع نشده است اما سازمان هواشناسي كشور بارندگی و وزش باد را براي روزهاي آينده مناطق غربي كشور پيش بيني كرده است و اين يعني مردمي كه خانه‌هايشان خراب شده، در شرايط سخت‌تري قرار می‌گيرند. كمك‌هاي مردمي از چادر گرفته تا آب و موادغذايي هر روز از ميان انواع خطراتي كه ماشين‌ها را تهديد می‌كنند، می‌گذرد .

زلزله-کرمانشاهزلزله-کرمانشاه

پلیس راه استان کرمانشاه از تردد خودروهای شخصی از اسلام‌آباد غرب به سرپل‌ذهاب جلوگیری می‌کند. به گزارش تسنیم، در حالی که محورهای منتهی به مناطق زلزله‌زده در استان کرمانشاه دارای ترافیک سنگین است براساس اعلام پلیس راه کرمانشاه از تردد خودروهای شخصی به مناطق زلزله‌زده جلوگیری خواهد شد. فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه با بیان اینکه محورهای منتهی به مناطق زلزله‌زده در غرب استان کرمانشاه دارای ترافیک سنگین است گفت: به‌دلیل ترافیک سنگین در محورهای منتهی به مناطق زلزله‌زده امدادرسانی با کندی انجام می‌شود. لطفا با خودرو شخصی اقدام به حمل کمک نکنید. سخنگوی سازمان مدیریت بحران گفت: «نایلون» به منظور حفظ چادرها از باران از اقلام مورد نیاز مردم زلزله است. سعیدی در خصوص تعداد جانباختگان و مجروحان گفت که آمارها از شب گذشته تغییری نکرده است و براساس آخرین گزارش‌ها 433 نفر جان باخته و 7817 نفر مجروح شده‌اند. او اضافه کرد: تلاش بر این است که کسی بدون چادر و وسایل گرمایشی باقی نمانده باشد .همچنین تهیه نایلون و پلاستیک برای حفظ چادرها در برابر باران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و از هموطنان می‌خواهیم کمک‌های غیرنقدی خود را برای تهیه نایلون اختصاص دهند و دولت نیز در تلاش است که این مشکل را برطرف کند.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn