چگونه خدمات اسباب کشی مناسبی دریافت کنیم؟

هنگامی که قرار است شما به مکان جدیدی اسباب کشی کنید، بدون شک به دنبال سرویس مناسب برای بسته بندی ، حمل و نقل و چیدمان وسایل هستید تا میزان خسارت های احتمالی را به حداقل رسانده و در هزینه ها و زمان نیز صرفه جویی کنید.

باربری و اتوبار ظریف بار با در اختیار داشتن امکانات مناسب بسته بندی از جمله کارتن های 5 لایه ، کارتن های رگال دار ، لایف پک ، بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) ، استرج رپ ( سلفون )  و چسب اسکات پهن و همچنین با به کار گیری انواع خودروهای سبک و سنگین متناسب با وسایل مد نظر شما و با بهره گیری از کارکنان مجرب و آموزش دیده ، در هنگام اثاث کشی به یاریتان خواهد آمد.

همچنین شما شهروندان گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران شبانه روزی باربری و اتوبار ظریف بار در ارتباط باشید و سوالات خود را با ما در میان بگذارید تا ابهامی در خصوص اسباب کشی برایتان باقی نماند.

پل ارتباطی 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه ، در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا باربری و اتوبار ظریف بار را امین خود بدانید. منتظر تماس شما هستیم.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)