واردات و حمل و نقل بین المللی

ورود کالا به کشور با توجه به ضوابط و مقررات خاصی که در این زمینه وجود دارد، با طی کردن پیچیدگی ها و مراحل زیادی همراه است که ممکن است قدری دشوار به نظر برسد.

باربری و اتوبار ظریف بار با سابقه درخشان در زمینه واردات انواع کالا ، این مشکلات را برای شما برطرف کرده و با خاطری آسوده می توانید واردات کالاهای مد نظرتان را به ما بسپارید.

طی کردن مراحل اداری و کسب مجوزهای لازم از سوی تیم حرفه ای ظریف بار ، واردات کالا برای شما را آسان تر کرده و در هنگام کار با دغدغه کمتری روبه رو خواهید بود. آشنایی با مراحل مختلف واردات کالا و کسب تجربیات موفقیت آمیز در این زمینه از سوی باربری و اتوبار ظریف بار به شما کمک خواهد کرد که خاطره خوبی در این زمینه داشته باشید.

شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه به صورت شبانه روزی در خدمت شما است تا از خدمات مشاوره رایگان ظریف بار در خصوص واردات کالا بهره مند شوید. رضایتمندی مشتریان رمز موفقیت ظریف بار است. با ما در ارتباط باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)