هزینه مناسب اسباب کشی و جابجایی

اسباب کشی هزینه های مستقیم و غیر مستقیم زیادی با خود به همراه دارد و طبیعتا کاهش این هزینه ها تا حد امکان ، می تواند به اقتصاد خانواده کمک کند.

باربری و اتوبار ظریف بار ، ضمن برخورداری از تجربیات زیادی که در زمینه اسباب کشی و جابجایی انواع وسایل سبک و سنگین کسب کرده است، آماده ارائه خدمت به شما همشهریان عزیز با قیمتی مناسب است.

ظریف بار با رعایت کامل نکات ایمنی و در مدت زمانی مطلوب ، بسته بندی و حمل و نقل وسایل مورد نظر شما را بر عهده می گیرد تا اسباب کشی کم دردسری داشته باشید. هزینه های مناسب بسته بندی و حمل و نقل باربری و اتوبار ظریف بار در کنار کیفیت مطلوب خدمات ارائه شده ، شما را مشتری همیشگی ما خواهد ساخت.

شما می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و ضمن کسب اطلاعات کافی از تعرفه های مشخص باربری و اتوبار ظریف بار ، از تخفیف های ویژه و آفرهای ما نیز برخوردار شوید. برای این منظور کافی است با شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه تماس بگیرید.

ظریف بار را به خاطر بسپارید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)