Menu
1500 (بدون نیاز به پیش شماره)

توصیه های عمومی اتوبار ظریف بار جهت اسباب کشی


نگاه مناسب و مدون به پروژه ی اسباب کشی از این پروسه خاطره ای خوش به جای میگذارد. ازین رو ظریف بار با اندیشیدن به مقوله ی پر استرس جابجایی و ارائه ی برنامه ای زمانبندی شده ، شما را در رسیدن به وضعیتی پایدار و آرام یاری میسازد.

ظریف بار

یکشنبه, 22 بهمن,1396 / دسته ها: توصیه های عمومی

قیمت باربری اثاث منزل

هزینه اسباب کشی چقدر است؟

تعرفه باربری همیشه یکی از دق دقه های اسباب کشی بوده است. و همه تقریبا می دانند که اسباب کشی و جا به جایی اثاثیه منزل از خانه ای به خانه دیگر توسط باربری یک تجربه پر استرس و در بعضی مواقع با فشار روحی خطرناکی همراه است. و بعد از آن هزینه باربری است که پس از اتمام کار می پردازید.

هزینه اسباب کشی گران است و همه می دانند اما سوال اینجاست که چقدر گران است؟ برای بعضی ها می تواند هزینه زیادی باشد و برای بعضی دیگر درآمد زا.

تعرفه باربری تهران و تعرفه باربری شهرستان و تعرفه حمل بار از سوی اتحادیه اعلام می شود .

در نظر داشته باشید که نرخ باربری اثاث منزل برای هر خانه متفاوت است و بستگی به موارد زیادی دارد مثل( فاصله تا محل جدید، میزان وسایل، تعداد وسایل خاص، محل بار زدن، محل خالی کردن و ....)

قیمت حمل اثاثیه منزل چقدر است؟

در قیمت حمل اثاثیه منزل فاکتور های کلیدی زیادی تاثیر دارند. شناخت این فاکتر های تاثیر گذار به شما کمک می کند تا هزینه باربری خود را با مدیریت این عوامل کاهش دهید.

سایز خانه شما. اندازه و بزرگی خانه شما محاسبه می شود و تعداد وسایلی که می خواهید به محل جدید انتقال دهید. اگر شما به محلی در نزدیکی محل فعلی اسباب کشی می کنید می توانید وسایلی که نیاز به محل با خاور را دارند به باربری بسپارید و ما بقی را خودتان حمل کنید.
تعداد بسته ها برای حمل. سایز خانه شما ارتباط مستقیمی با تعداد بسته ها و کارتن اثاثیه دارد. در واقع در زمان بسته بندی بهترین کار برای کاهش هزینه باربری ، اقدام به کاهش تعداد کارتن ها و وسایل برای حمل است. به خودتان لطف کنید و به خوبی نگاه کنید و از وسایلی که به آن ها احتیاج ندارید خلاص شوید. اینطوری پول بیشتری ذخیره میکنید.
تعداد وسیله های ویژه . در صورت داشتن وسایل خاص و ویژه تعریف شده در باربری ها ، هزینه باربری به طور مستقیم بالا می رود. شما باید فقط تصمص به جا به جایی آن ها بگیرید و سلامت آن و به هزینه حمل فکر نکنید. حمل پیانو، میز ناهار خوری با شیشه، یخچال ساید بای ساید، گاو صندوق و.. می توانند مثال هاب بارزی برای این قبیل وسایل باشند.
مسافت حمل بار . جا به جایی چه یک خیابان و یا اسباب کشی از محلی به محل دیگر یا شهری به شهر دیگر متفاوت است و می بایست مسافت در نظر گرفته شود. مثلا باربری تهران به شهرستان، باربری شهرستان به تهران و ... طبیعی است که هرچه مسافت بیشتر باشد نرخ باربری بیشتر می شود.
خدمات باربری . سوال مهمی است که شما چه خدنات دیگری از باربری می خواهید؟ هر چه تعداد خدمات بیشتر شوند هزینه هم به همان نسبت بیشتر می شود. بسته بندی، چیدمان، و انبار موقت می توانند خدمات اضافی باشند که یک باربری می تواند ارایه دهد.
زمان دقیق اسباب کشی . ممکن است که تاریخ اسباب کشی شما تاثیری روی قیمت باربری نداشته باشد. اما کاملا در اشتباه هستید و تاثیر مستقیمی روی هزینه باربری دارد. اگر تصمیم به اسباب کشی در فصل شلوغ مثل تابستان بگیرید ملزم به پرداخت بیشتری می شوید. اگر روز های پایانی ماه یا روز های ابتدایی ماه و آخر هفته و تعطیلات را انتخاب کنید باز هم هزینه بیشتری می بایست پرداخت نمایید. پس در صورت امکان زمان مناسب و کم هزینه تری را انتخاب نمایید.
تعرفه های ظریف بار
چاپ
رتبه بندی این مطلب:
2.0
246

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید