صادرات و حمل و نقل بین المللی

صادرات کالا و خروج آنها از کشور ، نیاز به برنامه ریزی دقیق و حساب شده ای دارد که در آن همه جوانب در نظر گرفته شود و به شکلی صحیح و استاندارد انجام پذیرد تا با کمترین دغدغه خاطر مواجه شوید.

باربری و اتوبار ظریف بار با تجربیات خوبی که در زمینه صادرات کالاهای مختلف و همچنین حمل و نقل وسایل به نقاط مختلف دنیا دارد، در خدمت شما شهروندان گرامی خواهد بود. شما همشهریان عزیز می توانید در صورت مهاجرت و نقل مکان به کشوری جدید ، از باربری و اتوبار ظریف بار برای حمل و نقل وسایل مورد نظرتان کمک بخواهید و آنها را در هر نقطه ای از دنیا که می خواهید تحویل بگیرید.

شماره تلفن 1500 به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در خدمت شما مشتریان محترم قرار گرفته تا سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید و از خدمات مشاوره رایگان باربری و اتوبار ظریف بار بهره مند شوید. ظریف بار نامی آشنا در عرصه حمل و نقل بین المللی با شما خواهد بود تا تجربه خوبی از صادرات یا حمل و نقل وسایلتان به کشورهای مختلف داشته باشید. ظریف بار را به خاطر بسپارید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)