راهنمایی برای اسباب کشی در تابستان

اسباب کشی در تابستان

اسباب کشی در تابستان بیشترین طرفدار را دارد، چون مدارس تعطیل بوده و بهترین موقع برای جا به جایی است. وضعیت جوی هوا هم برای یک حمل اثاثیه آسان مناسب است. و به دلایل مختلف دیگر مردم در فصل تابستان تصمیم به اسباب کشی می گیرند و این امر باعث می شود تا تابستان شلوغ ترین فصل برای شرکت های باربری باشد.

اگر شما قصد حمل اثاثیه در تابستان را دارید، الان بهترین موقع برای تماس با اتوبار ظریف بار است. برنامه ریزی قبل از جا به جایی مهمترین مسئله است، هماهنگی دقیق روز جابه جایی تا اطمینان حاصل شود که تمامی مراحل اسباب کشی به موقع انجام می شود.

اسباب کشی آخر هفته؟؟؟  این تایم نیازمند برنامه ریزی بیشتری است. باید بدانید که در تابستان آخر هفته ها ترافیک بیشتری وجود دارد، هم در خیابان ها هم ترافیک کاری شرکت باربری و حمل بار، چون خیلی از مشتریان خواستار جا به جایی در آخر هفته هستند.

قبل از اسباب کشی هوا شناسی را چک کنید تا با یک شرایط جوی غیر منتظره مواجه نشوید. با این کار جلوی کثیف شدن منزل، لیز شدن سطح و آسیب رسیدن به اثاثیه منزل خود را میگیرید. شرایط اب و هوایی روی اسباب کشی بسیار تاثیر دارد و می تواند بهره وری شما را کاهش دهد.

چک کردن آب و برق در مقصد و مبدا. قبل از اسباب کشی به محل جدید مطمئن شوید که آب و برق در مقصد به درستی کار می کند.       

اگر قصد حما اثاثیه منزل خود در تابستان را دارید هم اکنون با باربری و اتوبار ظریف بار تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

 

تماس با شماره چهار رقمی 1500 به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

موارد مرتبط