دریافت گواهی نامه های معتبر

 

باربری و اتوبار ظریف بار پس از سال ها خدمت در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی به شما همشهریان عزیز ، امروزه به نامی آشنا در این عرصه تبدیل شده است که با اعتماد کامل مشتریان خود توانسته است پیشرفت های چشمگیری نیز داشته باشد.

 یکی از افتخارات باربری و اتوبار ظریف بار ، دریافت گواهی نامه های معتبر از سوی سازمان های بین المللی است که بر خدمات رسانی مطلوب این شرکت صحه گذاشته و اعتماد بیشتر شما شهروندان عزیز را بیش از پیش جلب خواهد کرد.

 دریافت گواهی نامه های ایزو 10002 استاندارد بين المللي رسيدگي به شكايات مشتري ، ایزو  9001 استاندارد بين المللي سيستم مديريت كيفيت و ایزو 10004 استاندارد بين المللي سنجش رضايت مشتری ، گواه خدمت صادقانه و تلاش شبانه روزی تیم مجرب باربری و اتوبار ظریف بار برای شما شهروندان گرامی است.

 برای ارتباط با ما و دریافت مشاوره های رایگان در خصوص خدمات حمل و نقل باربری و اتوبار ظریف بار می توانید به صورت شبانه روزی و از طریق شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه با ما تماس بگیرید. ظریف بار متعلق به شما است.

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)