حمل و نقل کتاب و تجهیزات کتاب فروشی ها

انبوه کتاب های موجود در کتاب فروشی ها در قطع های مختلف و تیراژهای متعدد ، هم حجم بالایی دارند و فضای وسیعی را اشغال می کنند و هم سنگین هستند و وزن زیادی دارند. بهتر است برای حمل و نقل کتاب های موجود در کتاب فروشی ها از شرکت های معتبر باربری کمک بگیرید تا علاوه بر حمل و نقلی ایمن و مطمئن برای کتاب ها ، به کمر و ستون فقرات شما نیز آسیبی وارد نشود و خستگی کمتری در پایان کار داشته باشید.

باربری و اتوبار ظریف بار با انجام کلیه امور مربوط به بسته بندی و حمل و نقل در کتاب فروشی ها ، در کنار شما عزیزان خواهد بود.

همچنین شما کتاب فروشان محترم در صورت اسباب کشی و نیاز به جابجایی قفسه ها و سایر تجهیزات مربوط به کتاب فروشی خود نیز می توانید از باربری و اتوبار ظریف بار کمک بخواهید.

مشاوران ظریف بار به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. کافی است شماره تلفن 1500 را بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه شماره گیری کنید. باربری و اتوبار ظریف بار متعلق به شما است.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)