حمل و نقل و تحویل تاج و سبد گل

تاج و سبد گل به عنوان یکی از اجزای جدایی ناپذیر مراسم عروسی ، نامزدی ، جشن ، مهمانی ، تجلیل و ترحیم هستند که با توجه به شرایط و موقعیت افراد به صورت حضوری ، تلفنی یا اینترنتی سفارش داده می شوند. در این میان تحویل گرفتن تاج یا سبد گل و تحویل دادن آن در محل مورد نظر باید با دقت کافی انجام شود تا سفارش شما صحیح و سالم به دست فرد مورد نظر برسد.

باربری و اتوبار ظریف بار آماده حمل و نقل انواع تاج و سبد گل برای شما عزیزان است تا با آسودگی خاطر بتوانید سفارش خود را در محل مورد نظر تحویل گرفته و به عزیزانتان تقدیم کنید. شماره تلفن 1500 را به خاطر بسپارید. این شماره بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در دسترس شما قرار گرفته است تا با باربری و اتوبار ظریف بار در تماس باشید.

کارکنان باربری و اتوبار ظریف بار با دقت کامل و سرعت مناسب آماده حمل و نقل انواع تاج و سبد گل برای شما همشهریان گرامی در نقاط مختلف شهر تهران هستند. با ظریف بار تجربه ای شیرین و به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید.

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)