حمل و نقل و اسباب کشی کفاشی ها

تعمیرات کیف و کفش ، واکس زدن و تمیز کردن کفش ها و گاهی نیاز به کیف و کفش دست دوز ، باعث می شود تا گذر شما به مغازه های کفاشی بیفتد و چند دقیقه ای در این مغازه ها منتظر بمانید.

باربری و اتوبار ظریف بار به شما کفاشان عزیز کمک می کند که در صورت نیاز به تغییر مکان و اسباب کشی به محل جدید، به راحتی وسایل خود را جابجا کنید.

کارکنان ظریف بار با حمل و نقل تمام وسایل کفاشی ، از چرخ های صنعتی مخصوص دوخت و دوز کفش ، دستگاه های پرس ، جا کفشی ها و انواع واکس و اسپری گرفته تا کاترها و سوزن ها و نخ های مختلف به شما کمک خواهند کرد تا تجربه خوبی از حمل بار با ظریف بار داشته باشید.

شماره تلفن 1500 به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه، آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان به شما عزیزان است. کافی است با کارشناسان مجرب باربری و اتوبار ظریف بار در تماس باشید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. فراموش نکنید که ظریف بار متعلق به شما است. با ما در ارتباط باشید.

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)