حمل و نقل و اسباب کشی در سفره خانه های سنتی

سفره خانه های سنتی یکی از مراکز تفریحی مورد علاقه بسیاری از مردم هستند که روزانه پذیرای تعداد زیادی از شهروندان هستند و طبیعتا برای سرویس دهی مناسب و مطلوب به وسایل و تجهیزات کافی نیازمندند.

باربری و اتوبار ظریف بار با حمل و نقل انواع وسایل موجود در سفره خانه های سنتی و همچنین انجام کلیه خدمات مربوط به اسباب کشی در این مکان ها با شما خواهد بود.

حمل و نقل انواع میز و صندلی ، تخت های چوبی ، ظروف پذیرایی ، ظروف آشپزخانه ، سیستم های نور ، صدا و تصویر و سایر وسایل سفره خانه های سنتی خود را با خاطری آسوده به ظریف بار بسپارید و دغدغه خاصی برای اسباب کشی نداشته باشید.

کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. برای دریافت مشاوره رایگان کافی است با شماره تلفن اختصاصی باربری و اتوبار ظریف بار تماس بگیرید. 1500 پل ارتباطی بین ظریف بار و شما است که بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در دسترستان قرار دارد. فراموش نکنید که ظریف بار متعلق به شما است.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)