حمل و نقل وسایل و تجهیزات ورزشی

این روزها استفاده از وسایل ورزشی مختلف برای حفظ سلامتی و تناسب اندام ، رواج زیادی پیدا کرده و در بسیاری از منازل شاهد حضور انواع و اقسام این وسایل هستیم.

باربری و اتوبار ظریف بار این آمادگی را دارد تا انواع وسایل ورزشی مد نظر شما را به شکلی ایمن و استاندارد جا به جا کند تا آسیبی به آنها وارد نشود.

حمل و نقل انواع تردمیل ، دوچرخه ثابت ، توتال کور ، ویبراتور لاغری و سایر وسایلی که شما عزیزان برای تناسب اندام خود از آنها استفاده می کنید، با نهایت دقت به وسیله کارکنان با تجربه ظریف بار انجام گرفته و می توانید ضمانت های لازم در خصوص ایمنی آنها را از ما دریافت کنید.

باربری و اتوبار ظریف بار همچنین آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان برای شما همشهریان گرامی است تا اطلاعات لازم در خصوص حمل و نقل انواع وسایل ورزشی مورد نظرتان را کسب کنید. شماره تلفن 1500 به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در خدمت شما است. با باربری و اتوبار ظریف بار آسوده خاطر باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)