حمل و نقل وسایل و تجهیزات ورزشی

این روزها استفاده از وسایل ورزشی مختلف برای حفظ سلامتی و تناسب اندام ، رواج زیادی پیدا کرده و در بسیاری از منازل شاهد حضور انواع و اقسام این وسایل هستیم.

باربری و اتوبار ظریف بار این آمادگی را دارد تا انواع وسایل ورزشی مد نظر شما را به شکلی ایمن و استاندارد جا به جا کند تا آسیبی به آنها وارد نشود.

حمل و نقل انواع تردمیل ، دوچرخه ثابت ، توتال کور ، ویبراتور لاغری و سایر وسایلی که شما عزیزان برای تناسب اندام خود از آنها استفاده می کنید، با نهایت دقت به وسیله کارکنان با تجربه ظریف بار انجام گرفته و می توانید ضمانت های لازم در خصوص ایمنی آنها را از ما دریافت کنید.

باربری و اتوبار ظریف بار همچنین آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان برای شما همشهریان گرامی است تا اطلاعات لازم در خصوص حمل و نقل انواع وسایل ورزشی مورد نظرتان را کسب کنید. شماره تلفن 1500 به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در خدمت شما است. با باربری و اتوبار ظریف بار آسوده خاطر باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn