حمل و نقل وسایل مراسم و مهمانی ها

برگزاری مراسم ، جشن ها و مهمانی ها در منزل ، باغ یا ویلای شخصی شما عزیزان، نیازمند به کارگیری تجهیزات و وسایلی است که منجر به رفاه و آسایش هر چه بیشتر مهمان ها شود. از طرفی ممکن است شما در خصوص حمل و نقل این وسایل تا حدی نگران باشید.

باربری و اتوبار ظریف بار با ارائه خدمات شبانه روزی به شما شهروندان گرامی ، برای برگزاری مراسم ، جشن ها و مهمانی ها در کنار شما خواهد بود.

حمل و نقل انواع میز ، صندلی ، سیستم های نور و روشنایی ، سیستم های صوتی و تصویری ، انواع ظروف و لوازم پذیرایی ، تجهیزات مربوط به موسیقی ، تجهیزات گل آرایی  و سایر امکانات مورد نیاز برای برگزاری مراسم ، جشن ها و مهمانی های خود را از باربری و اتوبار ظریف بار بخواهید.

مشاوران ظریف بار در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات مشاوره و پاسخگویی به شما همشهریان عزیز هستند تا سوالات خود را با ما در میان بگذارید. شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در خدمت شما است. با ظریف بار در ارتباط باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)