حمل و نقل وسایل شکستنی

گاهی خستگی های ناشی از اسباب کشی ممکن است باعث شوند تا دقت کافی در هنگام جابجایی وسایل شکستنی انجام ندهید و برخی از این وسایل طی جابجایی از بین بروند.

باربری و اتوبار ظریف بار با فراهم کردن شرایط مناسب برای شما همشهریان عزیز ، این مشکل را برطرف کرده تا در پایان اسباب کشی ، هیچ وسیله شکسته ای نداشته باشید.

کارکنان مجرب ظریف بار ، وسایل شکستنی شما را با دقت کامل و با استفاده از وسایل و تجهیزات روز دنیا بسته بندی کرده و آنها را صحیح و سالم در محل مورد نظرتان تحویل می دهند.

کارتن های 5 لایه ای که باربری و اتوبار ظریف بار از آنها استفاده می کنند ، مطابق با استانداردهای روز دنیا بوده و از وسایل شکستنی شما در مقابل ضربه و تغییرات دمایی محافظت خواهند کرد.

حفظ رضایت مشتری اولویت ما است و برای این منظور خدمات مختص شما شهروندان محترم را در تمام ساعات شبانه روز ارائه خواهیم داد. با باربری و اتوبار ظریف بار از طریق شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد با تلفن ثابت و تلفن همراه در ارتباط باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn