حمل و نقل وسایل شکستنی

گاهی خستگی های ناشی از اسباب کشی ممکن است باعث شوند تا دقت کافی در هنگام جابجایی وسایل شکستنی انجام ندهید و برخی از این وسایل طی جابجایی از بین بروند.

باربری و اتوبار ظریف بار با فراهم کردن شرایط مناسب برای شما همشهریان عزیز ، این مشکل را برطرف کرده تا در پایان اسباب کشی ، هیچ وسیله شکسته ای نداشته باشید.

کارکنان مجرب ظریف بار ، وسایل شکستنی شما را با دقت کامل و با استفاده از وسایل و تجهیزات روز دنیا بسته بندی کرده و آنها را صحیح و سالم در محل مورد نظرتان تحویل می دهند.

کارتن های 5 لایه ای که باربری و اتوبار ظریف بار از آنها استفاده می کنند ، مطابق با استانداردهای روز دنیا بوده و از وسایل شکستنی شما در مقابل ضربه و تغییرات دمایی محافظت خواهند کرد.

حفظ رضایت مشتری اولویت ما است و برای این منظور خدمات مختص شما شهروندان محترم را در تمام ساعات شبانه روز ارائه خواهیم داد. با باربری و اتوبار ظریف بار از طریق شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد با تلفن ثابت و تلفن همراه در ارتباط باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)