حمل و نقل وسایل در پاساژها و مراکز خرید

پاساژها و مراکز خرید به عنوان یکی از مکان های اصلی داد و ستد و تامین مایحتاج افراد مختلف ، مراکزی مهم به شمار می روند که برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود، نیازمند به کارگیری وسایل و تجهیزات گوناگون هستند.

باربری و اتوبار ظریف بار با ارائه خدمات شبانه روزی به انواع مشاغلی که در پاساژها و مراکز خرید مشغول به فعالیت هستند ، حمل و نقلی ایمن و سریع را برای شما فراهم خواهد کرد.

کارکنان باربری و اتوبار ظریف بار ، حمل و نقل انواع اجناس و کالاها ، تجهیزات ایمنی ، تجهیزات امنیتی و دوربین های مدار بسته ، سیستم های نور و روشنایی ، انواع دکوراسیون ، سیستم های رایانه ای و هوشمند و سایر امکانات و وسایل موجود در پاساژها و مراکز خرید را با رعایت نکات ایمنی در مدت زمانی مطلوب انجام خواهند داد و رضایت شما مشتریان عزیز را جلب خواهند کرد.

برای اطلاع از عملکرد تیم حرفه ای ظریف بار کافی است با ما تماس بگیرید. شماره تلفن 1500 به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در خدمت شما شهروندان عزیز است. باربری و اتوبار ظریف بار در کنار شما است.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn