حمل و نقل مواد شیمیایی

بسیاری از کارخانه ها ، آزمایشگاه ها و شرکت های تولیدی برای تولید محصولات یا انجام آزمایش های خود نیازمند مواد شیمیایی مختلفی هستند که طبیعتا حمل و نقل این مواد نیاز به مهارت و آموزش کافی کارکنانی دارد که آنها را جابجا می کنند.

باربری و اتوبار ظریف بار با رعایت دقیق اصول ایمنی مربوط به حمل و نقل مواد شیمیایی مختلف ، در کنار شما عزیزان خواهد بود تا دغدغه ای در این مورد نداشته باشید.

حمل و نقل مواد شیمیایی مختلف نیازمند رعایت اصول آیین نامه ای وضع شده و مطابق با استانداردهای اولیه است که کارکنان ظریف بار در این مورد اطلاعات کافی را کسب کرده اند و طی سال های گذشته تجربیات خوبی نیز به دست آورده اند.

باربری و اتوبار ظریف بار حمل و نقل مواد شیمیایی غیر سمی ، سمی ، قابل اشتعال ، خطرناک و سایر مواد مورد نظر شما را در اسرع وقت و با قیمتی مناسب انجام خواهد داد. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ظریف بار در ارتباط باشید.

شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما شهروندان عزیز است. با ما تماس بگیرید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)