حمل و نقل لوازم شکار و تیر اندازی

شکار کردن به عنوان یکی از تفریحاتی که در نقاط مختلف ایران انجام می شود، نیازمند استفاده از تجهیزات و امکاناتی است که باید از مراکز معتبر و رسمی تهیه شوند.

باربری و اتوبار ظریف بار با حمل و نقل انواع دوربین های شکاری و اسلحه های سرد و گرم مورد استفاده در شکار در کنار تجهیزات دیگری که در فروشگاه های لوازم شکار و تیراندازی عرضه می شوند، در کنار شما خواهد بود تا برای جابجایی این تجهیزات با مشکل خاصی مواجه نشوید.

مدیران محترم فروشگاه های عرضه کننده لوازم شکار و تیر اندازی می توانند برای حمل و نقل انواع تجهیزات سبک و پیشرفته با تیم حرفه ای ظریف بار تماس بگیرند و حمل و نقلی ایمن داشته باشند. تجربیات مفید کارکنان ظریف بار طی سال ها فعالیت ، این فرصت را برای شما ایجاد خواهد کرد تا خاطره خوبی از حمل و نقل با ظریف بار را برای خود رقم بزنید.

شماره تلفن 1500 به صورت شبانه روزی در اختیار شما قرار گرفته است تا بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و  تلفن همراه با ما در تماس باشید. باربری و اتوبار ظریف بار را به خاطر بسپارید.

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)