حمل و نقل در مکانیکی ها

خودروهای سبک و سنگین به دلیل سر و کار داشتن با جان و مال مردم، باید به درستی کار کنند و کوچکترین مشکل یا سهل انگاری در این زمینه می تواند خسارت های جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد. در این میان مراکز ارائه دهنده خدمات مکانیکی ، نقش مهمی ایفا می کنند.

باربری و اتوبار ظریف بار با حمل و نقل انواع سیستم های سوخت رسانی ، سیستم های انتقال قدرت ، تجهیزات شاسی و جلوبندی، تایر و سیستم های کنترل باد ، ساختمان اصلی موتور ، تجهیزات خنک کاری و روغن کاری ، سیستم های برق خودرو ، انواع لامپ ها ، ترمز ، لنت ، رینگ و قالپاق ، اگزوز ، روغن ها ، سیستم های صدا و سایر تجهیزات و وسایل موجود در مکانیکی ها ، آماده ارائه خدمات شبانه روزی به شما مشتریان گرامی است.

همچنین پل ارتباطی 1500 به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا سوالات خود را با کارشناسان باربری و اتوبار ظریف بار در میان بگذارید. حمل و نقل تجهیزات مکانیکی خود را به ما بسپارید. منتظر تماس شما هستیم.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)