حمل و نقل در فصل زمستان و سرما

حمل و نقل وسایل منزل یا محل کار در فصل زمستان و سرما به ویژه اگر این حمل و نقل به صورت برون شهری بوده و یا با طی کردن مسافت طولانی همراه باشد، کار نسبتا مشکلی به نظر می رسد.

باربری و اتوبار ظریف بار به شما همشهریان عزیز این اطمینان را می دهد که با به کار گیری تجهیزات لازم مانند زنجیر چرخ و سایر تجهیزات ایمنی در خودروهای سبک و سنگین مخصوص حمل بار در فصل زمستان و سرما ، حمل و نقلی ایمن را برای شما فراهم کند.

رعایت نکات لازم در هنگام حمل و نقل و اسباب کشی در فصل سرما و زمستان از سوی کارکنان مجرب باربری و اتوبار ظریف بار به کاهش دغدغه های شما شهروندان گرامی کمک خواهد کرد تا با خاطری آسوده به محل جدید نقل مکان کنید.

کافی است با شماره تلفن 1500 به صورت شبانه روزی بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان باربری و اتوبار ظریف بار بهره مند شوید. ظریف بار در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی و ارائه خدمت به شما است. با ظریف بار در ارتباط باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)