حمل و نقل در فصل تابستان و گرما

روزهای طولانی تابستان و اوقات فراغت بیشتر در این ایام ، فرصت مناسبی برای اسباب کشی به منزل یا محل کار جدید است که البته گرم بودن هوا در این ایام نیز می تواند تا حدی آزار دهنده و خسته کننده باشد.

باربری و اتوبار ظریف بار در روزهای گرم تابستان در کنار شما خواهد بود تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با ایمنی کامل اسباب کشی کنید و از این بابت دغدغه کمتری داشته باشید.

کارکنان مجرب و آموزش دیده ظریف بار ، وسایل منزل یا محل کار شما را به شکلی استاندارد بسته بندی کرده و با حمل و نقل آنها به محل جدید به شما کمک می کنند تا با توجه به گرمای هوا در فصل تابستان ، احساس خستگی کمتری در پایان کار داشته باشید.

با اطمینان به باربری و اتوبار ظریف بار و تماس با شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه ، اسباب کشی مطلوبی در فصل تابستان و گرما داشته باشید. فراموش نکنید که ظریف بار متعلق به شما است و در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمت به شما همشهریان عزیز است. با ظریف بار در ارتباط باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)