حمل و نقل در فرش فروشی ها

فرش ایرانی ، یکی از باشکوه ترین جلوه های توانایی هنرمندان ایرانی است که تقریبا در تمام منازل یافت می شود و تولید و ارائه آن یکی از ملزومات زندگی امروزی است. برای این منظور فرش فروشی های زیادی با ارائه انواع فرش با جنس ها و طرح های گوناگون و سایزهای مختلف، سعی در برآورده کردن خواسته و نیاز مشتریان خود دارند.

باربری و اتوبار ظریف بار این افتخار را دارد که به فروش فروشان محترم تهرانی این مژده را بدهد که حمل و نقل انواع فرش های ماشینی و دستباف را در اسرع وقت و با قیمتی مناسب انجام داده و حمل و نقلی ایمن و سریع را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

کارکنان باربری و اتوبار ظریف بار با گذراندن دوره های آموزشی و همچنین کسب تجربه طی سال ها فعالیت در خدمت شما هستند تا خاطره ای خوب از حمل و نقل فرش با ظریف بار را رقم بزنید.

شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه و به صورت شبانه روزی به سوالات شما عزیزان پاسخ می دهد. از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید و فراموش نکنید که ظریف بار متعلق به شما است.

 

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)