حمل و نقل در فرش فروشی ها

فرش ایرانی ، یکی از باشکوه ترین جلوه های توانایی هنرمندان ایرانی است که تقریبا در تمام منازل یافت می شود و تولید و ارائه آن یکی از ملزومات زندگی امروزی است. برای این منظور فرش فروشی های زیادی با ارائه انواع فرش با جنس ها و طرح های گوناگون و سایزهای مختلف، سعی در برآورده کردن خواسته و نیاز مشتریان خود دارند.

باربری و اتوبار ظریف بار این افتخار را دارد که به فروش فروشان محترم تهرانی این مژده را بدهد که حمل و نقل انواع فرش های ماشینی و دستباف را در اسرع وقت و با قیمتی مناسب انجام داده و حمل و نقلی ایمن و سریع را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

کارکنان باربری و اتوبار ظریف بار با گذراندن دوره های آموزشی و همچنین کسب تجربه طی سال ها فعالیت در خدمت شما هستند تا خاطره ای خوب از حمل و نقل فرش با ظریف بار را رقم بزنید.

شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه و به صورت شبانه روزی به سوالات شما عزیزان پاسخ می دهد. از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید و فراموش نکنید که ظریف بار متعلق به شما است.

 

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn