حمل و نقل در تولیدی های پوشاک

تولیدی های پوشاک با حجم زیادی از پارچه و لباس سر و کار دارند و این حجم در ایامی مانند روزهای قبل از نوروز یا بازگشایی مدارس ، بسیار بیشتر می شود. از طرفی چرخ خیاطی های صنعتی ، میزهای برش ، اتو پرس و سایر وسایل خیاطی در تولیدی های پوشاک نیز بسیار حساس هستند و در صورت نیاز به اسباب کشی و جابجایی باید با احتیاط کامل حمل شوند تا آسیبی به آنها نرسد.

باربری و اتوبار ظریف بار در کنار شما تولید کنندگان پوشاک است تا بتوانید اجناس تولیدی خود را به شکلی راحت تر جابجا کنید و از بابت حمل و نقل آنها دغدغه خاطری نداشته باشید.

باربری و اتوبار ظریف بار علاوه بر اینکه به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به تولیدی های پوشاک سراسر شهر تهران است، در صورت نیاز به حمل بار پوشاک به شهرستان ها نیز در خدمت شما عزیزان خواهد بود و بار شما را در هر نقطه ای از ایران در اسرع وقت تحویل خواهد داد.

کافی است با شماره تلفن 1500 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ظریف بار بهره مند شوید تا سرویس مناسب را انتخاب کنید. باربری و اتوبار ظریف بار متعلق به شما است.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)