حمل و نقل جهیزیه

مراسم ازدواج و رفتن به منزل جدید با شیرینی ها و البته نگرانی های خاصی همراه است که یکی از این نگرانی ها به ویژه برای عروس خانم ها ، حمل و نقل و چیدمان جهیزیه است که کاری نسبتا حساس و وقت گیر است.

باربری و اتوبار ظریف بار با بسته بندی ، حمل و نقل و چیدمان جهیزیه شما زوج های عزیز ، دغدغه های شما را تا حد زیادی کاهش داده و می توانید با آسودگی کامل تمام مراحل این کار را به ما بسپارید.

باربری و اتوبار ظریف بار برای شما عروس و داماد عزیزی که قصد حمل و نقل و چیدمان جهیزیه را دارید، شرایط ویژه ای در نظر گرفته است که حتما از آن راضی خواهید بود.

برای اطلاع از این شرایط ویژه و چگونگی تخفیف هایی که برای شما در نظر گرفته ایم ، با مشاوران ظریف بار تماس بگیرید و از راهنمایی های لازم برخوردار شوید. شماره تلفن ویژه 1500 به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در اختیارتان قرار گرفته و آماده پاسخگویی به سوالات شما است. ظریف بار با شما خواهد بود.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)