حمل و نقل تجهیزات گلخانه ای

کسانی که در گلخانه ها کار می کنند، به خوبی با شرایط موجود در این محیط آشنا هستند و می دانند که برای بالا بردن کیفیت و کمیت محصولات گلخانه ای باید از تجهیزات ساده و پیشرفته زیادی استفاده کرد.

باربری و اتوبار ظریف بار آمادگی خود جهت همکاری با  گلخانه های مختلف را اعلام کرده و آماده ارائه کلیه خدمات مربوط به حمل و نقل تجهیزات گلخانه ای برای شما عزیزان است.

باربری و اتوبار ظریف بار ، حمل و نقل انواع سینی نشا ، نایلون گلخانه ای ، انواع گلدان ها با جنس های مختلف ، بستر گلخانه ، پد سلولزی ، هیتر گازی ، فن چرخش هوا ، هواساز ، جعبه های گلخانه ، گونی کف و سایر تجهیزات گلخانه ای را در مدت زمانی مطلوب و با قیمتی مناسب انجام داده و رضایت شما مدیران محترم گلخانه ها را جلب خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران 24 ساعته ظریف بار در ارتباط باشید. شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در خدمت شما شهروندان گرامی است. ظریف بار متعلق به شما است.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)