حمل و نقل تجهیزات گرمایشی و سرمایشی و تهویه مطبوع

کنترل گرما و سرمای محیط زندگی و کار در فصول مختلف سال از اهمیت زیادی برخوردار است و برای این منظور دستگاه ها و تجهیزات متنوعی وجود دارند که شما بنا به نیاز و شرایط موجود، آنها را انتخاب می کنید.

باربری و اتوبار ظریف بار با انجام کلیه امور مربوط به حمل و نقل انواع تجهیزات گرمایشی ، سرمایشی و تهویه مطبوع در خدمت شما شهروندان عزیز خواهد بود.

حمل و نقل انواع آبگرمکن ، کولر آبی ، کولر گازی ، داکت اسپیلت ، پکیج های چگالشی و پکیج های گرمایشی را به ظریف بار بسپارید و آنها را با خاطری آسوده در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید.

کارکنان باربری و اتوبار ظریف بار با رعایت نکات ایمنی در خصوص حمل و نقل و باز و بسته کردن تجهیزات گرمایشی ، سرمایشی و تهویه مطبوع به یاری شما خواهند آمد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد با تلفن همراه و تلفن ثابت با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ظریف بار به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. ظریف بار متعلق به شما است.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)