حمل و نقل تجهیزات چشم پزشکی

چشم ها به عنوان یکی از مراکز دریافت حواس پنجگانه و همچنین به عنوان یکی از حساس ترین اعضای بدن، نیاز به مراقبت و رسیدگی دارند و در این میان مراکز چشم پزشکی با در اختیار داشتن انواع وسایل و دستگاه های ساده و پیشرفته به یاری شما خواهند آمد تا از سلامتی کامل چشم هایتان اطمینان داشته باشید.

باربری و اتوبار ظریف بار با حمل و نقل انواع دستگاه های چشم پزشکی از جمله ارب اسکن ، پاکی متری ، توپوگرافی ، تونومتر غیر تماسی ، لنز متر ، پریمتری ، اسلیت لمپ ، گلوکوما ، کراتومترهای ژاوال شیتز و بوش اند لومب ، دستگاه آنالیز سیگنال های حیاتی مرتبط با سیستم بینایی و سایر تجهیزات مد نظر شما چشم پزشکان محترم در کنارتان خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص حمل و نقل تجهیزات چشم پزشکی و استفاده از خدمات مشاوره رایگان ظریف بار با ما تماس بگیرید. شماره تلفن 1500 به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در خدمت شما است. حمل و نقل تجهیزات چشم پزشکی خود را به ظریف بار بسپارید. با ما در ارتباط باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)