حمل و نقل تجهیزات و لوازم باغبانی و باغداری

نگهداری از باغ و ایجاد شرایط مناسب برای رشد درختان و حفظ سلامتی و شادابی آنها، نیازمند به کار گیری تجهیزات و لوازمی است که برای این منظور به شما کمک کنند.

باربری و اتوبار ظریف بار با حمل و نقل انواع پک نور مصنوعی ، آب پاش ، اره های برقی و دستی ، بیلچه ، داس برقی ، شن کش ، دماسنج و رطوبت سنج دیجیتالی ، قیچی ، گلدان ، موتور برق ، الکترو پمپ ، شیلنگ آبیاری ، شیلنگ جمع کن ، برگ جمع کن ، سم پاش ، بخاری گازی ، کیسه های پلاستیکی و سایر تجهیزات مورد نیاز شما باغداران محترم، آماده خدمت رسانی شبانه روزی است تا از درختان باغ های خود به شکلی مطلوب نگهداری کنید.

همچنین شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی حمل و نقل تجهیزات و لوازم باغبانی ، با مشاوران و کارشناسان باربری و اتوبار ظریف بار در ارتباط باشید.

شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در خدمت شما شهروندان گرامی است تا به راحتی با ظریف بار تماس بگیرید. منتظر شما هستیم.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)