حمل و نقل تجهیزات و ادوات کشاورزی

تجهیزات و ادوات کشاورزی ، شامل طیف وسیعی از دستگاه های ساده و پیشرفته می شوند که هر کدام ویژگی های خاص خود را داشته و با توجه به هزینه های بالایی که برای خرید این دستگاه ها پرداخت می شود ، برای حمل و نقل آنها باید دقت و تدابیر کافی را به کار گرفت تا مشکلی در خصوص عملکرد آنها ایجاد نشود.

باربری و اتوبار ظریف بار با استفاده از انواع خودروهای مخصوص حمل بار ، برای حمل و نقل تجهیزات و ادوات کشاورزی شما عزیزان آمادگی کامل داشته و به صورت شبانه روزی خدمات لازم را برای شما ارائه خواهد داد.

حمل و نقل دستگاه های سم پاش ، کود پاش ، بذر کار ، گاو آهن ، گاردان ، جک های هیدرولیک ، غربالک ها ، دیسک های تاندوم سوار ، چیزال پکر ، کولتیواتور ، رتیواتور ، خاک ورز ، فارویر ، مته ها و چال کن ها ، لندلولر ، بیل عقب گردان ، تانکرها  و سایر ادوات و تجهیزات کشاورزی در مدت زمانی مطلوب با حضور تیم حرفه ای ظریف بار انجام شده و شما کشاورزان عزیز می توانید از بابت حمل و نقل این وسایل آسوده خاطر باشید.

کافی است با 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه تماس بگیرید. باربری و اتوبار ظریف بار در خدمت شما است.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)