حمل و نقل تجهیزات نمایشگاه های بین المللی

حمل و نقل تجهیزات موجود در نمایشگاه های بین المللی برای ساخت غرفه و ارائه خدمات به بازدید کنندگان ، کاری سنگین و پیچیده است و البته نیاز به مهارت و تخصص نیز دارد.

باربری و اتوبار ظریف بار با ارائه کلیه خدمات مربوط به حمل و نقل تجهیزات نمایشگاه های بین المللی در خدمت شما غرفه داران عزیز است تا مشکلی از این بابت نداشته باشید.

کارکنان مجرب ظریف بار ، انواع ویدئو وال ها ، ال ای دی و ال سی دی ، مبلمان ، صندلی ، استند ، بنر ، ویترین ، آبسرد کن ، چای ساز و قهوه ساز ، رایانه های کیس دار و بدون کیس  در کنار تجهیزات دیگری که برای ساخت غرفه ها مورد نیاز است را با رعایت نکات ایمنی در مدت زمانی مناسب برای شما جابه جا خواهند کرد.

باربری و اتوبار ظریف بار همچنین به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما همشهریان گرامی است. کافی است با شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه تماس بگیرید و از راهنمایی های مشاوران ظریف بار بهره مند شوید. ظریف بار متعلق به شما است.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)