حمل و نقل تجهیزات مکانیکی و تاسیسات ساختمان

برای برقراری رفاه و امنیت ساکنان در هر ساختمانی باید در مورد به کار گیری تجهیزات مکانیکی و تاسیسات آن ساختمان دقت کافی به خرج داد تا آرامش خاطر افراد فراهم شود و به راحتی در آنجا زندگی کنند.

باربری و اتوبار ظریف بار با در نظر گرفتن حساسیت های موجود در مورد تجهیزات مکانیکی و تاسیسات ساختمان و همین طور تجربیات خوبی که طی سال ها فعالیت در این زمینه به دست آورده است، برای حمل و نقل این تجهیزات در کنار شما عزیزان خواهد بود.

آبگرمکن ، فلاشینگ ، آسانسور ، بخاری ، تجهیزات حمام ، دستگاه های کنترل و اندازه گیری ، رادیاتور ، شیر آلات و سینک ، عایق حرارتی ، لوله و اتصالات فلزی ، سیمانی و پلیمری ، کنتور ، کولر و چیلر و سایر تجهیزات مکانیکی و تاسیسات ساختمان شما در اسرع وقت و با قیمتی مناسب جابجا خواهند شد تا خاطره ای شیرین از خدمات دهی باربری و اتوبار ظریف بار در ذهن شما نقش ببندد.

شماره تلفن 1500 را به خاطر بسپارید. این شماره تلفن بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در اختیار شما قرار گرفته تا از خدمات مشاوره رایگان ظریف بار استفاده کنید. ظریف بار در کنار شما است.

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)