حمل و نقل تجهیزات زنبورداری

زنبورداری یکی از شاخه های مهم بخش کشاورزی است که در تامین عسل و فرآورده های جانبی آن به عنوان بخشی از مایحتاج روزانه مردم نقش مهمی دارد. تجهیزات موجود در زنبورداری ها نیز با توجه به ظرفیت و شرایط هر زنبورداری متفاوت است و حمل و نقل این تجهیزات باید با دقت کافی صورت بگیرد تا مشکلی در حین کار ایجاد نشود.

باربری و اتوبار ظریف بار انواع تجهیزات زنبورداری از جمله ترانس موم دوز ، اکستراکتور ، توری زنبورداری ، کندوها ، انکوباتور ، دودی ، انواع کاردک و چنگال و موم دوز ، دیواره ساز مومی ، ظروف بسته بندی و سایر تجهیزات مورد نیاز شما زنبورداران محترم را با رعایت کامل نکات ایمنی و در مدت زمانی مناسب جابجا خواهد کرد.

از طرفی خدمات مشاوره رایگان باربری و اتوبار ظریف بار به شما کمک خواهد کرد تا انتخاب بهتری در مورد سرویس حمل و نقل تجهیزات زنبورداری خود داشته باشید.

شماره تلفن 1500 به صورت شبانه روزی در اختیار شما است تا بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه با ظریف بار در ارتباط باشید. اطمینان به تیم ظریف بار ، تجربه ای متفاوت و خوشایند را برای شما رقم خواهد زد. با ما تماس بگیرید.

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)