حمل و نقل تجهیزات رستوران ها

رستوران های درون شهری و بین راهی دارای امکانات و وسایل زیادی هستند که اغلب سنگین بوده و جابجایی آنها نیاز به مهارت و کار تیمی دارد.

باربری و اتوبار ظریف بار آماده همکاری با کلیه رستوران ها برای حمل و نقل وسایل و تجهیزات آنها در اسرع وقت و با قیمتی مناسب است.

انواع فر و اجاق گاز ، یخچال های صنعتی و رستورانی ، ظروف آشپزخانه ، میز ، صندلی و سایر وسایلی که در رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرند، با حضور تیم مجرب ظریف بار در مدت زمانی مطلوب و با دقت کافی جابه جا خواهند شد. کارکنان ظریف بار آموزش ها و مهارت های لازم در خصوص حمل و نقل تجهیزات و وسایل رستوران ها را کسب کرده اند و آماده ارائه خدمت به شما هستند.

شما عزیزان رستوران دار می توانید با مشاوران ظریف بار تماس بگیرید و در مورد شرایط و نحوه عملکرد تیم ما اطلاعات لازم را به دست آورید.

شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه ، پل ارتباطی میان ظریف بار و شما عزیزان است تا سوالات خود را در میان بگذارید. با ما در ارتباط باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)